اقتصاد دهم رشته انسانی تست خیلی سبز کنکور 1403

درسنامه+تست+پاسخنامه

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • سال چاپ:: 1402
  • تعداد صفحه:: 280
  • درسنامه:: دارد
  • تست:: دارد
300,000
247,000 تومان
18%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب پرسش های چهارگزینه ای اقتصاد دهم تست خیلی سبز کنکور 1403 همراه با پاسخنامه ی تشریحی منتشر شده است. برای مطالعه معرفی کتاب و دانلود فایل pdf به انتهای صفحه مراجعه کنید.

کتاب پرسش های چهارگزینه ای اقتصاد دهم انسانی خیلی سبز ویژه کنکور 1403 تالیف پریناز گلپایگانی و نیلوفر شیرخدائی نادر و زهرا نعمتی منتشر شده است.

کتاب اقتصاد دهم تست خیلی سبز از سه بخش درسنامه، سوالات تستی و پاسخنامه تشکیل شده است. از آنجایی که کتاب درسی اقتصاد دهم در این سال ها دچار تغییرات زیادی شده کتاب تست اقتصاد دهم خیلی سبز به خوبی این تغییرات را در تالیف کتاب جدید اعمال کرده است و کتاب را کاملا منطبق بر کتاب درسی و مناسب با کنکور 1403 تالیف کرده اند.

درسنامه:

بخش اول کتاب به طور کامل به درسنامه ها اختصاص یافته است که در 4 فصل و 12 در به آموزش کتاب درسی میپردازد. خط به خط کتاب درسی در این بخش آموزش داده شده است. با استفاده از نمودار، جدول،و دسته بندی ها اموزش مطالب نیز ساده تر شده اند و از آنجایی که در سال های اخیر مسئله نیز بخش مهمی از سوالات اقتصاد کنکور را نیز در برگرفته به طور کامل حل مسئله نکات مربوط به آن روش های حل و راه های میانبر حل مسائل برای کنکور نیز آموزش داده شده است.

نکته مهم در طراحی درسنامه ی کتاب اقتصاد دهم تست خیلی سبز استفاده از نمودار ها و نکته ها و دسته بندی ها برای آموزش است که این امر مطالعه درسنامه را از حالت تیترگونه ی کتاب درسی متمایز میکند و فهم مطالب را برای دانش آموزان راحت تر میکند بنا براین تمام مطالب کتاب درسی در درسنامه به صورت ساده و جامع بیان شده است. همچنین در آموزش مسئله با ارائه مثال و حل آنها در درسنامه نیز جای هیچ ابهامی برای داوطلبان کنکور باقی نمیگذارد. اگر نکته ای هم در سوالات سال های قبل کنکور سراسری نیز بوده در درسنامه به خوبی به آن نکات اشاره شده و منطبق بر تغییرات جدید کتاب درسی توضیح داده شده است. مسئله ها نیز تیپ بندی شده اند و نکات مربوط به بیشتر بدانید و پانویس ها و واژه ها نیز در کادر نکات مهم نوشته شده است.

سوالات تستی:

از انجایی که کتاب درسی کاملا دچار تغییر شده است در تالیف سوالات تستی سعی شده از تمام نکات مطرح شده در کتاب درسی سوال طرح شود. و در آن بخش از کتاب درسی که با سال های قبل مشترک بوده از تست های کنکور سال های قبل نیز استفاده شده است و همچنین اگر جایی با توجه به تغییرات کتاب درسی تغییری ایجاد شده تست ها نیز با کمی تغییر ارائه شده اند. تست های مربوط به بخش درس زندگی و بیشتر بدانیم نیز با علامت مشخص شده اند. همچنین سوالات تستی کتاب اقتصاد دهم خیلی سبز در سه سطح آسان متوسط و سخت طراحی شده اند تا دانش آموزان با توجه به نیاز این تست ها را حل کنند.

پاسخنامه تشریحی:

علاوه بر پاسخنامه ی کلیدی در انتهای کتاب نیز پاسخنامه ی تشریحی با شرح کامل تست ها نیز تالیف شده. در پاسخنامه ی تشریحی برای حل مسئله ها نیز راه های میانبر آموزش داده شده است. پاسخنامه ی کتاب اقتصاد دهم تست خیلی سبز کامل بوده و جای ابهامی برای مخاطبان باقی نمیگذارد.

سر فصل های کتاب اقتصاد دهم تست خیلی سبز کنکور 1403 نیز به شرح زیر است:


سرفصل هاتعداد تست
اصول انتخاب در کسب و کار182
بازیگران اصلی در میدان اقتصاد
174
اقتصاد رشد و پیشرفت268
اقتصاد در خانواده84
سال چاپ:
1402
تعداد صفحه:
280
درسنامه:
دارد
تست:
دارد
پاسخنامه تشریحی:
دارد
قطع:
رحلی
وعجلد:
شومیز
وع کاغذ:
تحریر
نوع چاپ:
دو رنگ
ناشر:
خیلی سبز
نویسنده:
پری نازگلپایگانی - زهرا نعمتی - نیلوفر شیر خدائی نادر

این کتاب با کتاب کنمور ۱۴۰۲ خیلی فرق کرده؟

284 روز پیش ارسال پاسخ

بله به تغییر کتاب درسی خیلی تفاوت دارن

284 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...