زیست شناسی دوازدهم تست خیلی سبز

کنکور 1404

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • تاریخ چاپ:: 1403
  • تعداد صفحه:: 764
  • درسنامه:: دارد
  • نوع چاپ و کاغذ:: رنگی و کاغذ سفید
830,000
669,000 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
pdf نمونه محصول
کمی صبر کنید...

کتاب پرسش های چهار گزینه ای زیست شناسی دوازدهم خیلی سبز کنکور 1404 منتشر شده است

کتاب زیست شناسی دوازدهم تست خیلی سبز اثر حسن محمد نشتایی - سینا رضازاده سرابی -کمیل نصری - گروه آموزشی ماز توسط انتشارات خیلی سبز در 764 صفحه به چاپ رسیده است.

معرفی کتاب:

کتاب زیست شناسی دوازدهم گروه آموزشی ماز انتشارات خیلی سبز در حجم مفصلی یعنی 764 صفحه ارائه شده است که این حجم وزن سنگینی را برای کتاب به وجود آورده است و همین امر مطالعه ی کتاب را دشوار میکند و بهتر بود کتاب در دو جلد با وزن کمتری ارائه میشد. اما چون درس زیست شناسی مهم ترین درس کنکور سراسری است این حجم برای کتاب درسی زیست دوازدهم مناسب است و همانطور که گفتیم فقط بهتر بود برای مطالعه راحت تر کتاب در دو جلد ارائه میشد تا سختی مطالعه به سختی درس اضافه نشود.

تمام صفحات کتاب چاپ رنگی دارند و با کیفیت خوبی ارائه شده اندو تمام عکس ها و شکل های کتاب درسی در این کتاب جمع آوری شده است میتوان گفت هیچ نکته ای از کتاب درسی در این کتاب از قلم نیفتاده و به همیندلیل جایگزین مناسبی برای کتاب درسی و آمادگی در کنکور سراسری است. کتاب سه بخش درسنامه سوالات تستی و پاسخ تشریحی دارد.

کتاب در هشت فصل و کاملا منطبق با فصل ها وسرفصل های کتاب درسی طراحی شده است.

درسنامه:

درسنامه ی کتاب کاملا منطبق با نظر طراحان کنکور در سالهای قبل و طبق محتوای کتاب درسی طراحی شده است و تمام کلمات و نکات کتاب درسی به همان ترتیب در این کتاب ذکر شده است از آنجایی که قید ها در کنکور از اهمیت ویژه ای برخوردارند رنگ نوشته ی قید ها در متن کتاب با رنگ های مختلفی متمایز شده است تا دقت و توجه لازم را به آنجا بکنید و هرجا از متن کتاب که نیاز به توضیح دارد با آیکون مفهوم به توضیح آن پرداخته اند. و تمام ابهاماتی که بین متن کتاب و کتاب درسی وجود داشت با آیکون شفاف سازی توضیح داده شده است همچینین از آنجایی که سوالات زیادی در کنکور سراسری از شکل کتاب ها طرح شده بود به بررسی کامل نکات اشکال کتاب پرداخته اند همچنین نکات مربوط به فعالیت  سوالات کتاب درسی هم در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است و از آنجایی که سوالات کنکور اغلب در قالب سوالات ترکیبی با سالهای قبل و حتی درسهای دیگر مطرح میشود نکات مرتبط به سوالاتترکیبی هم در کنار هر مبحث توضیح داده شده است.

بانک تست:

تست ها متناسب با نظر طراحان در سالهای گذشته طراحی شده است و تست های هر بخش بلافاصله پس از درسنامه ی آن بخش طراحی شده است تست ها هم به صورت تالیفی هم به صورت نمونه سوالات کنکور سالهای قبل در هر فصل قرار داده شده است.

سطح تست های تالیفی اغلب استاندارد و در سطح کنکور سراسری هستند. اما برای تسلط کامل تر به کنکور و مطالب کتاب تعدادی تست با سطح بالاتر هم قرار داده شده است.

درواقع کتاب دارای  2 بخش تستی:  سوالات عادی و سوالات z

در بخش سوالات z. دانش آموزان با سوالات سخت و چالشی مواجه می‌شوند و حل این تست ها نیاز به دقت و وقت گذاری بیشتری دارد این سوالات برای آماده سازی آزمون های آزمایش بسیار مناسب هستند و از آنجایی که کنکور غیر قابل پیش‌بینی است حل این تست ها را به همه گروه ها توصیه می‌کنیم.

پاسخنامه:

پاسخنامه کتاب حاضر بسیار خوب و کامل است در این درسنامه ها نکات مهم تست گفته شده و و هر مسئله از چندین روش حل شده است همچنین نکات انحرافی تست ها نیز ذکر شده است بخش قابل توجه پاسخنامه تکرار کردن نکات مهم با رنگ های متفاوت است تا اهمیت آنها یکبار دیگه مطرح شودو برای مطالعه تست ها راحت تر باشید.

تفکیک تست ها:

مولکول های اطلاعاتی 219 تست

جریان اطلاعات یاخته: 230 تست

انتقال اطلاعات در نسل ها: 340 تست

تغییر در اطلاعات وراثتی: 230 تست

از ماده به انرژی 210 تست

از انرژی به ماده 200 تست

فناوری نوین 200 تست

رفتار های جانوران 170 تست


تاریخ چاپ:
1403
تعداد صفحه:
764
درسنامه:
دارد
نوع چاپ و کاغذ:
رنگی و کاغذ سفید
تست تالیفی:
دارد
پاسخ تشریحی:
دارد
نوع کتاب:
از سری کتاب های تست
مقطع:
دوازدهم
موضوع:
زیست شناسی
ناشر:
خیلی سبز
مناسب برای:
کنکوری ها و دوازدهمی ها
نویسندگان:
حسن محمد نشتایی - سینا رضازاده سرابی -کمیل نصری - گروه آموزشی ماز
سایز:
رحلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...