عمیق و تاریک و خطرناک نشر پرتقال

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • سال چاپ:: 1402
  • تعداد صفحه:: 218
  • نوع جلد:: شومیز
  • موضوع:: داستان وحشت
144,000
122,400 تومان
15%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب عمیق و تاریک و خطرناک سفری ترسناک به قلب رازهای نهان خانوادگی است رمانی تحسین شده و حیرت برانگیز از مری داونینگ هان ترجمه نگار شجاعی از نشر پرتقال منتشر شده است.

الی به مین میرود تا تابستان را کنار خاله و دختر خاله ی چهار ساله ش، اما سپری کند همه چیز به نظر درست می رسد تا اینکه سروکله ی دختری بد اخلاق به نام سیسی پیدا می شود سیسی با رفتار زننده اش، تاثیر بدی روی اما کوچک دارد. از همه عجیب تر آنکه دائما در مورد دختری به نام ترسا حرف می زند که به طرز عجیبی غرق شده و جسدش هیچ وقت پیدا نشده است. آن هم دقیقا در دوران کودکی مادر و خاله ی الی. الی کم کم پی میبرد که پرا سیسی به این اندازه عصبانی و بداخلاق است. همچنین می فهمد که این داستان، صرفا داستانی نیست که سیسی برای ترساندن آن ها گفته باشد...

از متن کتاب عمیق و تاریک و خطرناک:

همانطور که توی اتاقک زیرشـیروانی تنها ایسـتاده بودم، به بازو و شانهی ت خیره شـدم. ت ِ ... تانیا، تونیا، تریسـی، تری. اسـمهای زیادی با ت شروع میشوند، آنقدر زیاد که نمیشد یکی را انتخاب کرد. اسمش کدامیکی بود؟ عکـس را دوبـاره گذاشـتم الی کتـاب و دویـدم طبقـهی پایین تـا دربارهی کلبه ی مرغ دریایی، دریاچه و آن دختر از مامان پرسوجو کنم. توی آشپزخانه بود. می ُ خواسـت برای شـام خوراک سـبزیجات درست کند و داشت پیاز خرد میکرد. ایستاده بود و سرش را پایین گرفته بود. حالت چهرهاش شبیه همان حالت توی عکس بود. تعجبی نداشـت. قیافهاش همیشـه ناراحت بود، حتی وقتی خودش ناراحت نبود.


شما میتوانید کتاب عمیق و تاریک و خطرناک را از سایت بانک کتاب موشک بوک تهیه کنید.


                                            02166403535

سال چاپ:
1402
تعداد صفحه:
218
نوع جلد:
شومیز
موضوع:
داستان وحشت
مناسب برای:
+12 سال
ناشر:
پرتقال
نوع چاپ:
سیاه سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...