ریاضی جامع کنکور رشته تجربی مهروماه جلد اول

کنکور 1403 درسنامه و سوال

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • تاریخ چاپ:: 1402
  • تعداد صفحه:: 672
  • درسنامه:: دارد
  • نمونه سوال:: دارد
498,000
423,000 تومان
16%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ریاضیات تجربی جامع مهروماه کنکور 1403 ویرایش کامل و جدید دهم یازدهم دوازدهم شامل 18 آزمون مبحثی و 4 آزمون جامع میباشد. برای دانلود pdf و مشاهده مشخصات و معرفی کتاب پایین صفحه مراجعه کنید

کتاب ریاضیات جامع کنکور رشته تجربی مهروماه جلد اول همراه با پاسخنامه تشریحی ویرایش جدید و کامل  کنکور 1403 اثر محمدرضا میر جلیلی - منصور سعیدی - مهدی امیریان توسط انتشارات مهروماه در 752 صفحه به چاپ رسیده است.

کتاب ریاضی جامع تجربی مهروماه شامل مطالب پایه دهم یازدهم و دوازدهم تجربی در  سه بخش درسنامه سوالات تستی  پاسخنامه ی کلیدی در جلد اول و یک کتاب پاسخنامه ی تشریحی در جلد دوم میباشد.

ابتدایی ترین بخش کتاب با عنوان فصل 0 طراحی شده است. این فصل مروری است بر مفاهیم پایه.ریاضی درسی است مبتنی بر اصول ساده ی محاسبات مبتنی بر مفاهیم پایه بدون دانستن این اصول حلقه های مهمی از آموزش ریاضی ناقص است.نکاتی مربوط به اشتباهات محاسبات عددی، محاسبات اعداد گویا . جبری مهم ترین بخش های این فصل هستند که در 16 صفحه طراحی شده اند.آشنایی با نمادها، تقسیم چند جمله ای ها، ب.م.م و ک.م.م عبارت جبری، ترتیب انجام دادن اعمال چهارگانه اعداد گویا و اعداد اعشاری اشتباهات متداول و اشتباهات مثلثاتی مطالب ارائه شده در این بخش هستند. ارائه این مطالب پیش از آغاز طرح درس و تست پیش نیازی خوبی برای دانش آموزان ایجاد میکند تا در طول آموزش مطالب تستی و دشوار دچار احساس ضعف و یا سردرگمی در مورد مطالبی که سالها پیش آموخته اند نشوند همچنین نحوه ی مرور این مطالب بسیار ساده بود که نکات مهم برای حل کردن مسائل را در قالب جداول ریاضی و به صورت خلاصه و نکته نویسی شده آموزش میدهد و همراه با یک مثال به درک بهتر مفاهیم کمک میکند.از این رو دانش آموزان با مطالعه این بخش آمادگی لازم برای ورود به ریاضیات جامع تجربی را خواهند یافت.

درسنامه:

درسنامه در کتاب ریاضیات جامع تجربی مهروماه در جلد اول طراحی شده است، که در ابتدای هر فصل قرار گرفته. مطالب ارائه شده در درسنامه به تربیت دروس دهم تا دوازدهم مطابق کتاب درسی گرد آوری شده اند.نحوه آموزش در درسنامه شامل توضیحات، ارائه جدول برای مطالعه و دسترسی آسان به هر درس و ذکر مثال های تستی و حل آنها میباشد. همانطور که در pdf کتاب مشاهده میکنید درسنامه کاملا جامع بوده و تمام مطالب مورد نیاز برای کنکور سراسری را شامل میشود. در نوشتار درسنامه سعی شده مطالبی که در کنکور سالهای قبل نیز به آنها اشاره شده نیز آموزش داده شود تا دانش آموزان نیاز به مطالعه چندین منبع و جستجو نداشته باشند. همچین نکات مهم و تذکرات و نکات مهم از تجربیات معلم های کنکور نیز با آیکون و نماد مشخص شده اند تا تاکید بر اهمیت آنها و دسترسی به این نکات آسان تر باشد. نکته ی قابل توجه نیز ازائه مثال های تستی در پایان توضیحات است که با حل آنها و مطالعه ی پاسخ در همین کتاب نیز میتوانید روند آموزش خود را کامل کنید و ابهامی برای دانش آموز باقی نماند اما چیزی که درسنامه ی کتاب ریاضیات جامع تجربی مهروماه را متمایز میکند ارائه خلاصه نویسی شامل نکات مهم و ضروری در انتهای هر فصل است که میتوانید بعد از تسلط کامل به درس برای مرور در ماه های آینده از آن استفاده کنید.

سوالات تستی:

تست ها در این کتاب کاملا سطح بندی شده تالیف شده اند همچین در کنار هر تست آیکون های سطح بندی قرار گرفته تا شما با توجه به نیاز اهمیت و توانایی که دارید از تست ها استفاده کنید.

تست های +45: برای دستیابی به درصدهایی بالای 45% است که بعد از مطالعه و یادگیری درسنامه میتوانید با حل این تست ها روند آموزش را کامل کرده و به راحتی آن ها را پاسخ دهید

تست های +70%: برای دانش آموزانی است که برای دستیابی به درصدهای بیش از 70 تلاش می کنند، باید علاوه بر درسنامه و تست های مرحله ی آموزش ، تمام تست های مرحله ی تثبیت را حل کرده و مشکلات خود را با خواندن پاسخنامه، رفع کنند.

تست های +85%: برای دانش آموزانی که به دنبال درصد های بالاتر از 85 هستند باید علاوه بر تمامی مراحل قبل تست های مرحله تسلط را نیز در دستور کار قرار دهند

تعداد مناسب تست ها تونع کامل و سطح بندی بودن آن ها نیاز هر دانش آموزی را رفع می کند همچنین در انتهای هر فصل آزمون فصل قرار گرفته است که یک آزمون استاندارد هم سطح با کنکور سراسری شامل تمام نکات ارائه شده در کنکور میباشد.

پاسخنامه:

در انتهای جلد اول پاسخنامه ی کلیدی نوشته شده است. اما پاسخنامه ی تشریحی کتاب ریاضیات جامع تجربی کنکور مهروماه در جلد دوم و در 429 صفحه نوشته شده است.پاسخنامه ی تشریحی شامل حل کامل و تمام حزئیات و محاسبات میباشد و در صورت امکان چند راه حل برای حل یک تست دارد همچنین با ارائه ی راه حل های تستی و کوتاه و خلاقانه در قالب زرنگی نیز در زمان حل تست ها به شما کمک میکند.همچینن پاسخنامه با بیان علت نادرستی سایر گزینه ها و حل کامل و ارائه نکات تستی مروری کاملی برای درسنامه خواهد بود.

سر فصل های کتاب ریاضیات جامع تجربی مهروماه به شرح زیر است:

سرفصلتعداد تستسرفصلتعداد تست
مروری بر مفاهیم پایه 0مثلثات270
مجموعه 80 حد و پیوستگی230
الگو و دنباله125مشتق285
هندسه تحلیلی115کاربرد مشتق185
توان های گویا و عبارت های جبری 105هندسه یازدهم150
معادله و تابع درجه دوم 160هندسه دوازدهم150 تست
معادله ها و نامعادله ها 110شمارش بدون شمردن145
قدر مطلق و جز صحیح 85احتمال 240
تابع و انواع آن370آمار95
توابع نمایی و لگاریتمی175آزمون های جامع 4 آزمون

 

تاریخ چاپ:
1402
تعداد صفحه:
672
درسنامه:
دارد
نمونه سوال:
دارد
پاسخنامه کلیدی:
دارد
پاسخنامه تشریحی:
دارد
نوع کتاب:
تست جامع
مناسب برای:
کنکور تجربی
مقطع:
دهم،یازدهم،دوازدهم
موضوع:
ریاضیات
ناشر:
مهروماه
نویسندگان:
محمدرضا میرجلیلی مهدی امیریان منصور سعیدی
نوع چاپ:
رنگی
وزن:
1215
تعداد جلد:
2 جلدی

قیمت این کتاب ۴۹۸ هست نه ۵۶۰!!

169 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...