تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی جلد دوم راه اندیشه

از سری کتاب های راه اندیشه

از {{model.count}}
105,000
79,000 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی جلد دوم راه اندیشه اثر آریان حیدری و حسین کاویانی توسط انتشارات راه اندیشه به چاپ رسیده است. 

این جلد ادامه جلد اول است که شامل:

فصل هفتم : مثلثات

فصل هشتم : حد و پیوستگی

فصل نهم : مشتق

فصل دهم : کاربرد مشتق

فصل یازدهم : آمار

فصل دوازدهم : مجموعه ها

فصل سیزدهم : شمارش بدون شمردن

فصل چهاردهم : احتمال

فصل پانزدهم : هندسه

جلد اول شامل مباحث پایه ریاضیات کنکور می باشد.

جلد دوم شامل مباحث پیشرفته ریاضیات کنکور می باشد. 

* کتاب حاضر چه چیزهایی ندارد؟

1.درسنامه ندارد. 

ما احترام میگذاریم به دانسته های شما؛، به آموزش شما و آموزگار شما. عمیقا معتتقدیم که بهترین درس برای هر دانش آموزی، همان درسی است که معلمش در کلاس داده است. 

با این حال، پاسخنامه هایمان کم از درسنامه ندارد. در واقع پاسخنامه هر سوال یک نوع درسنامه در قالب حل تست است، همه چیز به تفضیل، هم تشریحی و هم تستی توضیح داده شده است. هم هوای کنکورتان را داشته باشید و هم نیم نگاهی به امتحانات مذرسه بیاندازید. 

2. تست هرجایی ندارد! 

از آوردن بیش از حد تست های کنکور، کنکورهای آزمایشی و تست های معروفی که در اکثر کتاب های کمک درسی آمده است، پرهیز کرده ایم. ما به سیاست های بقیه کتاب ها احترام میگذاریم، اما ما هم سیایت های خودمان را داریم! بارها و بارها به چشم دیده ایم گاهی یک تست از کنکورهای گذشته را آنقدر در همه جزوات و کتاب ها دیده اید که پاسخش را حفظ شده اید! پس در اکثر مواقع، تست های کنکورهای قبل را به صورت شبیه سازی شده و با تغییر عدد آورده ایم. 

3. تست تکراری ندارد.

ما معلم های ریای متوجهیم که دروس اصلی شما در کنکور، زیست و شیمی است و اکثر زمان مطالعه شما هم باید به این د. درس اختصاص یابد. پس وقت شما را بیهوده و با تست های تکراری نمی گیریم. سعی شده است که هر تست، نکته جدید مخصوص به خود را داشته باشد و از انباشتن تعداد زیاد تست مشابه به شدت پرهیز شده است! مگر جایی که به دلیل اهمیت آن، تکرار را لازم دیده باشیم. 

اما! شما دانش آموز تجربی هم که تمرکز تمام داوطلبان قوی تجربی روی دروس زیست و شیمی است و در کنکور، درسی تعیین کننده خواهد بود که عده کمتری آن را میخوانند و عده بیشتری از آن صرف نظر میکنند. پس درس ریاضی شاید اثر گذارترین درس در کنکور تجربی باشد. 

4. فصل بندی کتاب 

در اکثر مواقع ترتیب خاصی که ملزم به رعایت آن باشد؛ ندارد. لزومی ندارد که حتما از فصل اول شروع کنین و به فصل آخر برسید. از فصلی شروع کنید که مطابق برنامه آموزشی شما در کلاس لست، بیا مطابق بودجه بندی آزمون آزمایشی است که در آن شرکت میکنید. خلاصه از هر فصلی که دوست دارید شروع کنید و با هر فصلی که دوست دارید ادامه بدید . خبر خوب این که پاسخ نامه های هر فصل مستقل از فصل دیگری است. 

* چه چیزهایی دارد؟ 

1. تست های بی نظیر و همان طور که قبلا گفتیم غیر هرجایی، غیر تکراری و در یک کلام مشتی! با چینش درست از ساده به سخت. 

2. تست های استاندارد سخت! این دیگه چیه؟ باور کنید ما دو جور تست سخت داریم:

نوع اول: تست های سختی که هرگز روی آن را در کنکور نخواید دید و خارج از چهارچوب های کتاب درسی است. 

نوع دوم: تست های سختی که در حوزه استانداردهای کنکور سراسری سخت است و میتواند روزی در کنکور مطرح شود. 

3. تست های ترکیبی! تجربه کنکور 99 به ما میگوید که تمایل طراحان کنکور به سمت سوالات چند موضوعی روز به روز در حال افزایش است. شک نکنید که در طرح تست های این کتاب به این موضوع عمیقا پرداخته ایم. 

4. حواسمان به اوضاع اقتصادی این روزهای مردم کشورمان هست.! میزان فراگیری و جامعیت تست های این کتاب به حدی است که ادعا می کنیم هر تستی که در کنکورتان ببینید، قبلا در این کتاب دیده اید! ما قرار است همه تیپ های تستی را در یک کتاب ببینید. 

5. پاسخ های به معنای واقعی کلمه مفهومی. هم مفهومی تشریحی و هم مفهومی تستی. ما در این کتاب واقعا مفهومی عمل کرده ایم. 

6. راه حل های تستی، میانبر، کوتاه و در یک کلام بی نظیر که در کمتر کتابی میبینید. یادتان باشد که در کنکور فقط این مهم نیست که ریاضی را بالا بزنید مهم این است که ریاضی را در یک زمان کوتاه بالا بزنید. 

نوع کتاب
از سری کتاب های راه اندیشه
تاریخ چاپ
1399
مناسب برای
رشته تجربی
موضوع
ریاضی
نویسندگان
آریان حیدری و حسین کاویانی
ناشر
راه اندیشه
سایز کتاب
رحلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...