الفبای کنکور هنر درک عمومی هنر کارنامه کتاب

از سری کتاب های کارنامه کتاب

از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • تاریخ چاپ:: 1402
  • نوع کتاب:: از سری کتاب های کارنامه کتاب
  • موضوع:: الفبای کنکور هنر درک عمومی هنر
  • مقطع:: کنکور
56,000
44,800 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب الفبای کنکور هنر درک عمومی هنر کارنامه کتاب اثر احمد رستمعلی توسط انتشارات کارنامه کتاب در 192 صفحه به چاپ رسیده است.

مجموعه کتاب های الفباي کنکور هنر به طبقه بندی موضوعی سوال هاي درس های رشته هنر در آزمون سراسري هنر طي 16 سال گذشته پرداخته است، همچنین در این مجموعه سعي شده تا به جای طرح سوال های کنکور هنر به ترتيب تقدم و تأخر زماني، طبقه بندی موضوعی را مبنای کار قرار دهند. بدين ترتيب که ابتدا مباحث هر درس را در پانزده موضوع متفاوت و مجزا تعريف و سپس سوالات را در موضوع مربوطه فصل بندی کرده اند که مي توان نام فصل ها را به طور يک جا در فهرست کتاب مشاهده کرد. از مزايای اين شيوه ی طبقه بندی اين است که کمک مي کند تا پس از مطالعه ی هر مبحث تمامي پرسش های مربوط به آن فصل را پشت سر هم مطالعه کنيد و از زيروبم نحوه ی طرح پرسش ها از هر موضوع مطلع شويد. اما مهم ترين مزيتي که از اين روش حاصل شده, مشخص شدن مباحثي است که در نظر طراحان کنکور از اولويت و اهميت بيشتري برخوردار هستند. نتايج حاصل از اين نحوه ی تقسيم بندی در انتهای کتاب در قالب جدول هايي آورده شده اند.

درواقع اين کتاب ها مي کوشند تا با طبقه بندي موضوعي، فصل بندي دقيق و در نهايت بررسي و مقايسه ی جدول های پايانی در هر کتاب به تحليلی دقيق تر از پراکندگی سوال های کنکور سراسری رشته هنر در دروس مختلف دست پيدا کنند. امری که مي توان به کمک آن برنامه ريزی موثری انجام داد و به سوی يک مطالعه ی هدفمند در يک دوره ی زمانی نسبتاً طولانی گام برداشت.

تاریخ چاپ:
1402
نوع کتاب:
از سری کتاب های کارنامه کتاب
موضوع:
الفبای کنکور هنر درک عمومی هنر
مقطع:
کنکور
ناشر:
کارنامه کتاب
نویسندگان:
احمد رستمعلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...