کتاب چهار اثر از فلورانس

کتاب چهار اثر از فلورانس نوشته ی یک نویسنده ی آمریکایی است به نام فلورانس اسکاول شین است . این کتاب یک کتاب معروف و مشهور است که در تمام جهان مشتاقان یادی را به خود دیده است . کتاب چهار اثر از فلورانس یک کتاب معروف و مشهور است که بیش از 60 بار در ایران به چاپ رسیده است این کتاب پرفروش ترین و نام آشنا ترین کتابی است که امید به زندگی و فراموش کردن .

یاس و ناامیدی و قدم برداشتن به سوی هدف را در فرد قرار می دهد کتاب چهاراثر از فلورانس نوشته اسکاول شین است که او فردی بود که با ذوق و شوق تمام  شغل معلمی را داشت که همیشه کلاس هایش پراز دانش آموزان میشد که با انگیزه پای حرف هایش می نشستند . اسکاول همیشه سعی می کرد که همه افراد را به زندگی امیدوار نگهدارد و هدف در زندگی و حس خوب را به وسیله ی نوشته هایش به تمام جهان سعی کرد منتقل کند تا آن ها نیز زندگی خود را تغییر بردهد . برای خرید کتاب چهار اثر از فلورانس بر روی  لینک کلیک کنید .


در چهار بخش این کتاب قرار گرفته است که عبارت است از:


1.بازی زندگی و راه این بازی :

 برای رسیدن به موفقیت باید برای آن تلاش کرد و همواره روحیه برد و پیروزی را داشته باشد و ناامید نباشد ، ناامیدی شکست می آورد .

2.کلام تو، عصای معجزه گرتوست!

 

3.در مخفی توفیق : 

در برابر بدی مقاومت نکنید و سعی کنید بدی را به خوبی تبدیل کنید و اگر مقاومت کنید نمی گذرد سعی کنید بگذرانید .

4.نفوذ کلام : 

بهتر است کلام خود را برای سه چیز فقط به کار ببرید یکی برای طلب شفا، طلب برکت، طلب سعادت که جز این سه کلام خود را به کار نبرید زیرا متعقد است که دشمن انسان در کلامش است .

که این چهار اثر از اثرات خود نویسنده ی کتاب است که با زبانی  ساده ، صمیمی و بی تکلف و طنز تمام جملات را بیان می کند از همین رو مشتاقان زیادی را به خود دیده است . کتاب چهاراثر از فلورانس  در اصل یک پرده از حقیقت های زندگی بر می دارد و مرسوم به کتاب خودیاری است و اثری کلاسیک در زمینه ی موسوم است و اولین بار در سال 1373 در ایران به چاپ رسید .

فلورانس اسکاول شین ( در مورد نوسینده )

او در سال 1940 در خانواده ی فقیری به دنیا آمد . فلورانس تحصیلات دبیرستانی خود را در فیلادلفیا به پایان رساند و سپس از سال ۱۸۸۹ تا ۱۸۹۷ در فرهنگستان هنرهای زیبای پنسیلوانیا به تحصیلات دانشگاهی پرداخت. در همان جا بود که با اورت آشنا شد، و این آشنایی به ازدواج کرد.

 اورت شین یک نقاش نسبتا حرفه‌ای بود که به سبک امپرسیونیست بر روی بوم نقاشی می‌کرد و مورال‌های ریالیستیک زیبایی می‌آفرید. اگر چه فلورانس در فرهنگستان هنرهای زیبا تحصیل کرد، نقاشی‌هایی که او با مداد و مرکب می‌کشید حاصل استعداد فراوان و طبیعی او بود و آموزش‌های تخصصی، نقشی در این میان نداشت. معلم بود و مشتاق و مشغول به تدریس همه کلاس های درسش ازدحام زیادی برخوردار بود .

او زندگی اش در اواسط عمر تغییر کرده است و این تغییرات باعث شده است تا زندگی هزاران نفر دیگر را هم تحت تاثیر قرار دهد .


موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس

در هر بخش از این کتاب حکایت ها و مطالب آموزنده قرار داده شده است که برای خوانندگان این کتاب و اهل کتاب جذاب است . زندگی را مثل یک بازی تشریح کرده است که باید راه و روش  این بازی را بیاموزید تا بتوانید به عنوان یک فرد موفق قدم بردارید . افرادی که این کتاب را خوانده اند به قدری از این کتاب و تاثیر کلام این نویسندهتعریف می کنند که همه را برای خواندن این کتاب تشویق می کنند و با حسی فوق العاده که در فرد ایجاد میکند اعتماد به نفس و هدفی برای زندگی در فرد ایجاد می کند .

 و بهترین ترجمه  کتاب چهار اثر از فلورانس در بازار موجود است با زبانی ساده و روان برای مشتاقان، این کتاب به فرقه ی اندیشه ی نو می پردازد . در مواقعی که ناامید هستید و امید تان را به زندگی از دست داده اید با خواندن این کتاب می توانید با امید به زندگی قدم بردارید و با اراده ای قوی تر از قبل و فردی پر قدرت تر به کار خود ادامه بدهید تا آنچه مستحقش هستید برایتان اتفاق بیوفتد .

کتاب ملت عشق😍 

کتاب ملت عشق یکی از کتاب های پرفروش در سال 2019 است که از همه رمان ها پرفروش تر بوده است این کتاب هنوز هم فروش زیادی دارد امکان ندارد که اهل کتاب و کتابخوانی باشد امام اسم کتاب ملت عشق را نشیده باشید و این کتاب را نخوانده باشید رمان عاشقانه ای که به وسیله ی نویسنده شمس تبریزی است جهان و قانون عشق است که 40 قانون عشق را از زبان شمس تبریزی بیان می کند که این کتاب در ترکیه توسط این نویسنده بزرگ نوشته شده است .

نویسنده ی فرانسوی ( الیف شافاک) در سال 2010 به دو زبان ترکی و انگلیسی به ترجمه شده است که اثری برگرفته شده از شمس تبریزی و مولانا است .کتاب ملت عشق در اصل زندگی شمس تبریزی است که در اواخر عمر چشم های خود را می بندد و قدم به سوی کسی برمی دارد که بتواند علم و دانشش را به او انتقال دهد و درواقع عشق رومی به شمس و نفرت مردم به او را نشان می دهد . 

این کتاب را هر کسی می خواند از تاثیر فوق العاده ی شمس تبریزی و  همچنین اعتقاد قوی اش تاثیر می پذیرد و باسادگی کلام حرف هایش را بیان می کند . این باعث تاثیرپذیری فوق العاده ای در فرد ایجاد کند .


این کتاب دارای 4 فصل است که عبارت است از:

1.خاک

2.آب

3.باد

4.آتش

5.خلاء

هر فصل به صورت خاص و  مخصوص نوشته شده است و بیان کننده ی موضوعی خاص است . این 5 عناصر که عنصرهای اصلی طبیعت نیز هستند . برای پرداخت به درون شخصیت ها می تواند موثر و مفید باشد هر کدام از این فصل ها به گونه ای خاص به هم متصل می شوند  و گویی مانند زنجیره ای هستند .

بهترین ترجمه از کتاب ملت عشق

بهترین نوع ترجمه از کتاب به وسیله ی ارسلان فصیحی است که به چاپ رسیده و شناخته شده است که این ترجمه نام پرفروش ترین را گرفته است . انتشارات این کتاب متعلق به انتشارات ققنوس است . برای خرید کتاب ملت عشق با بهترین قیمت و بهترین ترجمه بر رویلینککلیک کنید .

کتاب انسان خردمند

کتاب انسان خردمند که یکی از کتاب های شگفت انگیز است نوسینده ی این کتاب یوال نوح هراری که از دانشگاه آکسورد دکترای تاریخ دارد او کتاب انسان خردمنند را در سال 2014 نوشته است که او در این کتاب به اوضاع بشر آینده می پردازد و تمام اتفاقات و چالش ها ی اخلاقی ممکن را مورد بررسی قرار می دهد و تغییرات جامعه نطام را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد با عنوان تاریخ مختصر بشر زندگی آینده ! 

هر چیزی که فرد در آینده ممکن است با آن مواجه شود این نیز همانند کتاب های  که معروف شدند یک کتاب پرفروش محسوب می شود که بهترین ترجمه از این کتاب هم ترجمه ی زهرا عالی است به وسیله ی انتشارات نو به چاپ رسیده است . در این مقاله می خواهیم به بررسی و تحلیل کتاب های 2019 بپردازیم که نام پرفروش ترین کتاب را به خود اختصاص داده است .

خرید کتاب انسان خردمند

کتاب انسان خردمند مطلق به قرن 21 است از مرگ تا خلق انسان را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد که این جهان کجاست و به کجا میخواهیم برویم  کتاب انسان خردمند به 40 نوع ترجمه  شده است در سال 2016  در اسرائیل به چاپ رسید و در سال 97 نیز در ایران به چاپ رسید .

به بررسی رابطه ی میان انسان و حیوانات و برتری انسان می پردازند و در ابتدای کتاب نویسنده ی این کتاب که هراری است علاقمند به تاریخ است وو تدریس تاریخ را نیز انجام می دهد و نوع نوشته هایش می توان این را متوجه شد . کتاب در اصل به اینکه هوش برتر است یا شعور می پردازد و از آینده ی هوش مصنوعی میترسد و مطالب و اطلاعات مختلف را به انسان عرضه می دارد و متصور بر این است که انسان ها در حال از دست دادن اعتبارشان هستند .

 سه انفلاب کلی را در مورد انسان ها مورد بررسی قرار می دهد : 1.احاطه ی ذاتی برتر 2.ظهور اومانیسم 3.باور به خدای یگانه در حوزه ی شخصی در اصل دین در کتاب انسان خداگونه نقش بسیار مهمی دارد .