زیست شناسی دوازدهم سه بعدی جلد اول الگو

از سری کتاب های چهارگزینه ای

86,000
25%
65,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...
امتیاز کاربران: از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
 • نوع کتاب:: چهارگزینه ای
 • تاریخ چاپ:: 1398
 • موضوع:: زیست شناسی
 • مقطع:: دوازدهم

زیست شناسی دوازدهم نشر الگو جلد دوم،کتاب زیست شناسی دوازدهم الگو،زیست شناسی دوازدهم نشر الگو جلد اول،زیست شناسی دوازدهم سه بعدی جلد اول الگو

💥 زیست شناسی دوازدهم سه بعدی جلد اول الگو 💥

این کتاب دارای درسنامه ای کامل و جامع می باشد که به طور کامل و جامع تمام موارد رو مورد بررسی قرار داده است و زیست سال نهم و هشتم را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار داده است و درسنامه کتاب زیست شناسی دوازدهم سه بعدی نشر الگو (جلد اول) ساده و قابل فهم نوشته شده است، ولی حجم آن زیاد است و در خیلی از موارد تقریبا همان متن کتاب درسی است.

کتاب زیست‌شناسی ۳ جلد اول (پایۀ دوازدهم) از سری کتاب های چهارگزینه ای نشرالگو است که 1145 پرسش چهارگزینه ای دارای درسنامه ای کامل و جامع منطبق با کتاب درسی است دارای پرسش های چهارگزینه است که منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی است .

تست ها از ترتیب آموزشی خاصی پیروی نمی کنند و براساس ترتیب مطالب کتاب یا درجه ی سختی و آسانی چیده نشده اند. درسنامه ها بر اساس گفتارهای کتاب درسی، تفکیک شده اند و سوالات مربوط به هر درسنامه پس از آن آمده است، ولی تست های هر گفتار به طور کلی پیرامون مطالب مختلف آن درسنامه مطرح شده و میکرو طبقه بندی نشده اند.
در بخش خلاصه درس ها، سعی شده است نکات کلیدی هر درس آورده شود تا دانش آموز بعد از خواندن این بخش اشراف لازم بر مطالب را پیدا کند.در سوالات چهار گزینه ای سعی شده تا تکنیک های جل این سوالات معرفی گردد.در طراحی این تست ها سعی شده است از تمامی مطالب موجود در درس سوال آورده شود. سوالات کنکور و سوالات تألیفی هم در این بخش قرار دارند. پاسخ نامه ها نیز در انتهای فصل قرار دارد.
در هنگام خواندن این کتاب، ابتدا باید خلاصه درس به طور دقیق مطالعه شود سپس به پرسش های انتهای دروس پاسخ داده شود. با این روش، دانش آموز آمادکی و اعتماد به نفس لازم برای حل سوالات را خواهد داشت .

✨ ویژگی زیست شناسی دوازدهم سه بعدی جلد اول الگو ✨

 جلد اول، فصل‌های اول تا چهارم کتاب درسی را پوشش می‌دهد.

 • کامل‌ترین کتاب آموزشی زیست‌شناسی ۳ پایۀ دوازدهم
 • درسنامۀ کامل و منطبق با کتاب درسی، بدون هیچگونه مطلب خارج از کتاب درسی
 • بیش از 2500 پرسش‌چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی
 • پوشش سؤالات کنکور سراسری سال‌های اخیر و کنکورهای آزمایشی معتبر، مرتبط با موضوعات کتاب
 • طرح پرسش‌های چهارگزینه‌ای و ارائۀ توضیح کامل از تمام شکل‌های کتاب درسی
 • پاسخ‌های کاملاً تشریحی با بیان دلیل درستی یا نادرستی هر گزینه به همراه نکات مهم
 • نکات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای ترکیبی با سایر فصل‌ها
 • آموزش کامل مطالب درسی
 • ارائۀ درسنامه های جامع و کامل
 • ارائۀ اشکال و تصاویر کاربردی و آموزشی رنگی
 • پاسخ های تشریحی با بررسی و تحلیلی سایر گزینه ها
 • شامل کلیه مباحث زیست شناسی دوازدهم میشه بر اساس تغییرات کتاب درسی ۹۸ و به شکل تک جلدی ، منتشر شد! 
 • شامل درسنامه‌های کاملا تشریحی و پر مغز


✨ ظاهر کتاب زیست شناسی دوازدهم الگو ✔

کتاب زیست دهم الگو دارای نمودارها و تصاویر از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. کیفیت کاغذ کتاب هم معمولی و مانند اکثر کتاب های رایج است. طراحی جلد کتاب خیلی کودکانه است و مناسب دانش آموزان دبیرستانی و متناسب با محتوای کتاب نیست .


نشرالگو

«‌نشر الگو‌» در سال ۱۳۸۴ با مدیریت آقای محمدحسین متولی شروع به کار کرده‌ است و به تدریج با تلاش همراهان به جایگاهی شایسته میان ناشران آموزشی رسیده است.هستۀ اولیۀ مؤلفان این نشر، جمعی از اعضای هیات علمی مدارس نمونه و برتر  ایران بوده‌اند و انگیزۀ اصلی برپایی آن، نیازی بود که در بازار آموزشی برای دسترسی به محتوای مناسب آموزشی وجود داشت.
«‌نشر الگو‌» با انگیزۀ پاسخ به این نیاز پدید آمد، ولی در آن متوقف نشد و امروزه اهدافی گسترده‌تر را دنبال می‌کند.مهم‌ترین هدفی که ما دنبال می‌کنیم، برقراری «‌عدالت آموزشی‌» است. عدالت در بهره‌مندی از محتوای آموزشی‌ای که شایستۀ دانش‌آموزان کوشا باشد.


💟 کتاب های الگو ( کتاب تست) 💟

انتشار کتاب‌ها در ۳ گروه اصلی: کتاب‌های «‌سه‌بعدی»، کتاب‌های «‌تست» و کتاب‌های «موج آزمون».
کتاب‌های سه‌بعدی جنبۀ آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به دانش‌آموز کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی پیذا کنند. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارائۀ شده است. این کتاب‌ها حتی می‌تواند برای دانش‌آموزانی مفید باشد که از نعمت دبیر خوب بی‌بهره‌اند.
کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائۀ تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

مشاهده کتاب سه بعدی الگو 👀

نوع کتاب:
چهارگزینه ای
تاریخ چاپ:
1398
موضوع:
زیست شناسی
مقطع:
دوازدهم
ناشر:
نشرالگو
نویسندگان:
اشکان هاشمی
تعداد صفحه:
480
سایز کتاب:
رحلی

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...