انسان خردمند: تاریخ مختصر بشر

از سری کتاب های عمومی

110,000
23%
85,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
امتیاز کاربران: از {{model.count}}
ویژگی‌های محصول
  • نوع کتاب:: از سری کتاب های عمومی
  • تاریخ چاپ:: 1398
  • موضوع:: انسان خردمند

صد هزار سال پیش، دست‌کم شش گونۀ انسانی بر روی زمین زندگی می‏کردند. امروز تنها یکی به‏جا مانده است:

انسان‏های خردمند.

چه‌طور گونۀ ما در نبرد برای سلطه بر دیگران پیروز شد؟
چرا نیاکانِ شکارگر ـ خوراک‌جوی ما اقدام به ساختن شهرها و برپایی پادشاهی‏ها کردند؟ چگونه به خدایان و ملت‏ها و حقوق بشر ایمان آوردیم، به پول و کتاب‏ها و قوانین اعتماد کردیم، و خود را بردۀ بوروکراسی و مصرف‏گرایی و حرص ‏و آز برای خوشبختی ساختیم؟ دنیای ما در هزارۀ آینده چه شکلی به‏ خود خواهد گرفت؟
انسان خردمند به‏گونه‏ای جسورانه، همه‌جانبه و بحث‌انگیز هر آنچه را تا کنون گمان می‏کردیم در مورد انسان می‏دانیم به چالش می‌کشد: افکارمان، رفتارمان، اعمال‌مان، اقتدارمان... و آینده‏‌مان را. از همگی‌مان با هر ایمان و اعتقادی می‌خواهم که روایت‌های زیربنایی جهان را زیر سؤال ببریم، پیشرفت‌های گذشته را با دلمشغولی‌های کنونی مرتبط کنیم و از نتایج جدل‌انگیز آن نهراسیم.

دکتر یووال نوح هراری از دانشگاه آکسفورد دکترای تاریخ دارد و در دانشگاه بیت‌المقدس تاریخ جهان تدریس می‌کند. موضوع اصلی این پژوهش او سؤالات صریحی است همچون:
رابطۀ تاریخ و زیست‌شناسی چیست؟ آیا عدالتی در تاریخ یافت می‌شود؟ آیا در مسیر تاریخ مردمان سعادتمندتر شده‌اند؟
۶۵۰۰۰ نفر در دورۀ اینترنتی تدریس تاریخ مختصر بشر او ثبت‌نام کرده‌اند.

کتاب انسان خردمند

کتاب انسان خردمند که یکی از کتاب های شگفت انگیز است نوسینده ی این کتاب یوال نوح هراری که از دانشگاه آکسورد دکترای تاریخ دارد او کتاب انسان خردمنند را در سال 2014 نوشته است که او در این کتاب به اوضاع بشر آینده می پردازد و تمام اتفاقات و چالش ها ی اخلاقی ممکن را مورد بررسی قرار می دهد و تغییرات جامعه نطام را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد با عنوان تاریخ مختصر بشر زندگی آینده ! 

هر چیزی که فرد در آینده ممکن است با آن مواجه شود این نیز همانند کتاب های  که معروف شدند یک کتاب پرفروش محسوب می شود که بهترین ترجمه از این کتاب هم ترجمه ی زهرا عالی است به وسیله ی انتشارات نو به چاپ رسیده است . در این مقاله می خواهیم به بررسی و تحلیل کتاب های 2019 بپردازیم که نام پرفروش ترین کتاب را به خود اختصاص داده است .

خرید کتاب انسان خردمند

کتاب انسان خردمند مطلق به قرن 21 است از مرگ تا خلق انسان را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد که این جهان کجاست و به کجا میخواهیم برویم  کتاب انسان خردمند به 40 نوع ترجمه  شده است در سال 2016  در اسرائیل به چاپ رسید و در سال 97 نیز در ایران به چاپ رسید .

نوع کتاب:
از سری کتاب های عمومی
تاریخ چاپ:
1398
موضوع:
انسان خردمند

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...